TİM PLANT CARE

Tim Plant Care 23 Kasım 2018 tarihinde Manisa Alaşehirde kurulmuştur. Şirketimiz Avrupa ve Avustralya’da bulunan bitki besleme ve özel ürünler üreten 7 farklı firmanın Türkiye temsilciliklerini yürütmek amacıyla yurt dışı partnerlerinin desteği ile faaliyete geçmiştir.
Şirket ortaklarımızın sektörde 30 yıldan fazla tecrübesi ile bir araya gelen tecrübeli ve yetkin ekibimiz tarımsal üretime, önde gelen ürünlerle farklı bir kalite tanımı getirmiştir. Bundan sonra da dünyada lider firma ve ürünlerin temsilciliğini yapmak öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, büyüme hedefimizin de temeli. Temsil ettiğimiz ürünler ve tecrübeli iş ortaklarımız ile daima kalite ve güven ile anılmak.

Misyonumuz

Dünyada yenilikçi çözümleri takip ederek üreticilerin daima yüksek kaliteli ürünlere erişimini sağlamak ve Türk tarımına değer katmak.

Değerlerimiz

Yenilik : Üreticilerimiz için dünyadaki gelişmeleri takip ederek en yeni çözümleri sunmak.

Güvenilirlik : Sorumluluğunu aldığımız her ürünü önce kendi güven kriterlerimizden geçirerek üreticilerimize Tim Plant Care güvencesiyle sunmak.

Kalite : Yüksek kaliteli ürünleri sunabilmek için iş birliği içerisinde olduğumuz her markada yüksek kalite standartlarını sorgulayarak seçim yapmak.

Saygı : Daha iyi bir dünya için daha iyi gıda ürünlerinin önemine inanarak doğaya ve insana saygıyı ön planda tutmak.

Müşteri Odaklılık : Güçlü müşteri ilişkileri ile en iyiyi hedefleyerek beklentilerin üzerine çıkmak üzere faliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirmek.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Kuruluş

Farklı Firma

Yıllık Sektör Tecrübesi